O nas

Nasze palety są wykonywane z najlepszych materiałów pochodzących z legalnych źródeł, co gwarantuje trwałość i ekologiczność. Dzięki nowoczesnej technologii druku na drewnie osiągamy lepsze rezultaty niż tradycyjne wypalanie. To nas wyróżnia i pozwala nam zapewnić naszym klientom produkty doskonałej jakości.

Certyfikaty jakości

Nasze produkty są tworzone z najwyższą starannością i zgodnie z normami, co stanowi fundament naszej reputacji jako rzetelnego i wiarygodnego partnera biznesowego.

PEFC

Stanowi dowód, że produkcja, przetwarzanie i handel drewnem oraz produktami pochodzenia leśnego odbywa się zgodnie z obowiązującymi przepisami Unii Europejskiej.

IPPC

Nadany przez Instytut Technologii Drewna, który potwierdza zgosność prodesców produkcyjnych z wymogami fitosanitarnymi w Unii Europejskiej. Numer PL – 30 958

UIC

oznacza produkcję palet ładunkowych płaskich drewnianych typu EUR w oparciu o wymagania określone w karcie UIC 435-2. Licencja A96

Jesteśmy przekonani, że nasze palety spełnią Twoje oczekiwania

Zaufaj nam

Nasza firma to nie tylko producent palet, to partner, na którego możesz liczyć. Dostarczamy nie tylko produkty, ale także profesjonalną i szybką obsługę, co przekłada się na zadowolenie naszych klientów.

Skontaktuj się z nami

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą lub masz pytania dotyczące naszych produktów i usług, nie wahaj się skontaktować z naszym zespołem. 

Formularz kontaktowy